Фото: Українська правда

У парламенті не виключають посилення карантину раніше, якщо ситуація із захворюванністю погіршиться

Глава парламентського комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький не виключає посилення карантинних обмежень раніше 8 січня, якщо ситуація з поширенням коронавірусу в Україні погіршиться.

Уряд зможе вибрати нову дату посилення карантину і попередити про це за сім днів до введення, зазначив Михайло Радуцький в ефірі програми «Право на владу».

За словами нардепа, прогнози свідчать про те, що грудень Україна пройде з показниками в межах 16 тисяч випадків коронавірусу на добу.

Ніхто не каже, що це (прим.ред. – посилення карантину) буде саме 8-го січня. Якщо ситуація буде погіршуватися, уряд за 7 днів може попередити про інші дати. Ніхто не буде чекати 8-ме січня. Я думаю, 8-ме січня буде тим піковим навантаженням. Новий рік дасть збільшення (прим.ред. – захворюваності), нікуди ми від цього не дінемося, – сказав Михайло Радуцький.

Нагадаємо, Кабінет міністрів визначився з датою запровадження локдауну в Україні – його введуть наступного року – з 8 по 24 січня.

Як відомо, в Україні на COVID-19 вже перехворіло приблизно 3% населення. Ситуація з пандемією COVID-19 «дуже складна» і «тривожна», як практично у цілому світі.

Раніше повідомлялось, в Україні вакцину від коронавірусу можна буде купити на комерційній основі і вакцинуватись за власним бажанням.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram