20 березня, у Миколаєві на території парку «Ліски» пройшла акція, в рамках якої було висаджено 50 молодих сосен.
Про це повідомив директор КП «Миколаївські парки» Вікторія Андрієвська на своїй сторінці у Facebook.
Сьогодні зробили чудову справу. Висадили 50 сосен у нашому парку Ліски. Хочу висловити подяку Заводський адміністрації, а саме – Віктору Дмитруку та Анатолію Яковині за придбання та участь в посадці наших дерев. А так же Віктора Погромського і його чудових студентів за допомогу та ініціативу, – написала Вікторія Андрієвська.
Організатори акції додали, що за останні кілька тижнів у парку висаджено вже близько сотні сосен.



Нагадаємо, журналісти телеканалу «МАРТ» розпитали у миколаївців запитали, як вони оцінюють оновлений сквер імені Александрова.
Як відомо, 27 лютого, у Миколаєві провели весняне прибирання, в ході якого прибрали територію мікрорайону Леваневців.




