У Обласному палаці культури сьогодні відбувся концерт до Міжнародного Дня захисту дітей. Маленьких і юних миколаївців порадували театральною виставою і солодкими подарунками. Більше дивіться у сюжеті.
Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».
Дитячі посмішки та теплі очі батьків. Сьогодні Обласний Палац Культури був знову наповнений позитивною атмосферою та енергією добра. Попри трагічні події в країні до Міжнародного Дня захисту дітей творчий колектив закладу спробував подарувати радість тим, на честь кого в календарі сьогодні особлива дата.
Маленьких миколаївців зі сцени вітали артисти вокалу, хореографії, розмовного жанру та інші таланти Палацу культури. Оксана сьогодні тут зі своєю 6-ти річною донечкою. Жінка каже, попри лихоліття війни, дітям потрібні такі заходи і приводи для радості.
Виставу організували для дітей з інвалідністю, вихованців дитячих садочків та учні шкіл, а також сини і донечки учасників бойових дій.
Денис Акманов запевнив, будь-який захід в Палаці культури проводиться з дотримання всіх правил безпеки. В разі повітряної тривоги наявне найпростіше укриття для убезпечення гостей закладу. Наприкінці ж сьогоднішньої вистави на маленьких глядачів очікували солодкі подарунки.
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:




