Ірина Петрова. Фото з відкритих джерел

У Новій Каховці відпустили українську арбітриню Іриню Петрову

Дівчину викрали на вулиці 9 травня на Херсонщині у тимчасово окупованій Новій Каховці п’яні чоловіки з георгіївськими стрічками.

Мешканка Нової Каховки на Херсонщині, тренерка з футболу Ірина Петрова, яку російські загарбники викрали на вулиці біля під’їзду її будинку 9 травня, повернулася додому 13 травня. Про це повідомляє Каховська міська територіальна громада у Фейсбуці.

Добра новина. Додому повернулась тренерка з футболу новокаховчанка Ірина Петрова. Нагадаємо, що її 9 травня забрали до відділення поліції, де вона і знаходилась дотепер, – йдеться у повідомленні.

9 травня на Херсонщині у тимчасово окупованій Новій Каховці п’яні чоловіки з георгіївськими стрічками викрали на вулиці тренерку з футболу та арбітриню Ірину Петрову, яка відмовилася напередодні судити футбольний турнір, організований загарбниками. Тренерку викрали біля під’їзду її будинку.

Зі слів очевидців, чоловіки були в нетверезому стані й примусово відвели жінку до будівлі відділення поліції.

Ірина Петрова працює спортивним тренером з футболу і відмовилась судити футбольний турнір, який провели у Новій Каховці і приурочили до російського Дня Перемоги.

Усього, за останньою інформацією, на захопленій Херсонщині загарбники утримують у підвалах близько 500 осіб – це активісти, учасники АТО.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram