Фото: Діло

У Німеччині двоє птахів заблокували залізничну колію

Щонайменше 20 поїздів скасовано після зупинки лебедя на місці гибелі іншого птаха біля Фульдаталу.

Як повідомляє Діло з посиланням на The Guardian, поліція та пожежники були змушені втрутитися, щоб перемістити очевидно “жалобного” лебедя, який перекрив швидкісну залізничну колію.

Птах блокував колію поблизу округу Кассель, внаслідок чого щонайменше 20 поїздів було скасовано. До цього інциденту, інший лебідь загинув на тому ж місці, влетівши в електричну лінію над коліями.

Читайте також: У Лондоні різдвяні вінки ручної роботи з’їли лами

Згідно з повідомленнями місцевих ЗМІ, пожежники доставили спеціалізоване обладнання для вилучення загиблого лебедя з електричних ліній, а другого лебедя з колії – доставили до річки Фульда, де відпустили на волю.

За даними поліції, 23 поїзди були затримані приблизно на 50 хвилин. Сам інцидент відбувся 23-го грудня, але був виявлений лише через п’ять днів.

Читайте також: Лондонський акваріум показує пінгвінам різдвяні фільми

Нагадаємо, що сім’я з Аделаїд-Хіллз (Австралія) повернулася до свого дому після нетривалої прогулянки і знайшла коалу, яка залізла на штучну ялинку у вітальні.

Також цікавий випадок трапився у Естонії. У Талліннському зоопарку шимпанзе прибрала у себе у вольєрі мітлою, яку забув один із співробітників.FacebookTelegramViberFacebook Messenger

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram