У «Миколаївводоканалі» розповіли, як підприємство закінчує 2022 рік

У комунальному підприємстві «Миколаївводоканал» показали, як триває робота у передсвяткові дні, а також під час масових відключень світла. Також в адміністрації повідомили і загальний борг населення на кінець 2022 року.   

Відкриваючи кран, щоб помити руки або посуд чи прийняти душ, ми рідко замислюємося над тим, скільки людей працюють над тим, аби у наших домівках щодня була вода. Цього року в умовах війни миколаївці пізнали справжню цінність стабільного водопостачання.

Сигнали повітряної тривоги не зупиняють роботу підприємства. Попри сирени комунальники одразу виїжджають на виклики, аби швидко ліквідувати аварії на мережі. Через високу солоність води з Дніпро-Бузького лиману кількість поривів за увесь рік значно зросла.  

Не менш болючою проблемою для комунального підприємства є ситуація з боргами споживачів. На кінець 2022 року загальна сума боргу миколаївців перед водоканалом складає понад 230 (двісті тридцять) мільйонів гривень.

Також фахівці «Миколаївводоканалу» закликають містян раціонально використовувати мережу водопостачання та каналізації, аби не зашкодити їй. За даними комунального підприємства, наразі на очисні споруди з міста надходить близько 35 тисяч кубометрів стоків за добу. Ще влітку цей показник дорівнював 22 тисячам. Цифри зросли через повернення до міста чималої кількості жителів.

Комунальники зізнаються, наразі мають чимало проблем і непростої роботи, тож сподіваються на розуміння та підтримку містян.

Нагадаємо, Миколаїв отримав унікальну високотехнологічну каналопромивну машину. Її працівники комунального підприємства «Миколаївводоканал» використовуватиме для ефективного та швидкого очищення міських каналізаційних мереж від мулу та сміття.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram