У миколаївських лікарнях збільшилась кількість пацієнтів хворих на COVID-19

У миколаївських лікарнях побільшало пацієнтів з діагнозом COVID-19. Хвороба вражає людей у віці 60+ і їх госпіталізують із пневмоніями. Про це розповіли в «ковідному» відділенні однієї з лікарень міста.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

За словами медиків зараз дуже підступна погода, що сприяє поширенню хвороби та ускладненням від коронавірусу.

Йде вже весняний період, коли нам вже здається, що тепло і можна роздітися. Але ж погода оманлива. Через це разом з «Ковідом» ще трапляються випадки ГРВІ, — пояснив медичний директор Дмитро Колосов.

Дивіться також: Цілодобовий режим роботи та прийом пацієнтів з усього міста:
як зараз працює лікарня №4

Дмитро Колосов

До лікарні потрапляють пацієнти, в яких COVID-19 викликав ускладнення легень – пневмонії та бронхіти. У відділені для коронавірусних хвори лікування проходять 27 пацієнтів. Переважна більшість хворих надійшла до медичного закладу за останні 4 дні.

Cтан хворих середньо-тяжкий, кілька перебувають на респіраторній підтримці. Лікування хворих проходить згідно наказу «Про лікування та надання медичної допомоги хворим на COVID-19», — сказала Вікторія Маяцька, завідувачка терпапевтичного відділення.

Частина персоналу лікарні виїхала з Миколаєва через бойові дії, але лікарні вдається забезпечувати повноцінний догляд за пацієнтами.

Нагадаємо, у Миколаїв приїхали медики з різних країн світу для підвищення кваліфікації місцевих лікарів, які надають допомогу пораненим на полі бою.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram