У Миколаївському русдрамі презентували прем’єру на малій сцені – трагікомедію «Все сплачено!»

У п’ятницю, 12 лютого, в Миколаївському русдрамі презентували нову виставу «Все сплачено!». У центрі історії чоловік на ім’я Амількар – типовий самотній багатій, який не має ні сім’ї, ні дітей, ні друзів.

П’єса французького драматурга Іва Жаміака «Місьє Амількар, або Людина, що платить» «ожила» в новій інтерпретації та стала першою прем’єрою на малій сцені Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру в новому році.

Головному герою Амількару здається, що в світі можна купити все, тому в своєму будинку він збирає художника, актрису та дівчину легкої поведінки і пропонує їм за великі гроші щодня грати для нього родину. Це ніби вистава у виставі, виходить, що актори видають себе за акторів.

Ця вистава – сьогоднішнє життя, де ми повинні і сміятися над своїми вчинками, і десь плакати. Це чудовий театр переживань десь на межі фарсу, комедії і трагедії, – так описав спектакль директор-художній керівник МАХРДТ Артем Свистун.

Готувати постановку почали під час карантину. Актори читали сценарій та вчили ролі в онлайн-форматі, а на сцену вийшли вже для репетицій та мізансценування.

Для того, щоб поставити спектакль на малій сцені, режисеру-постановнику Євгенію Сокольченку довелося скоротити оригінальну п’єсу з 55 сторінок до 26. У виставі він виконав і роль Амількара.

Головний персонаж тут дуже невигідно виписаний. Він мерзотник, знущається над людьми, глядач має його ненавидіти. Але в кінці герой показує себе в іншому світлі і, здається, аудиторія вже має пожаліти і навіть якось полюбити його, – каже Євгеній Сокольченко.

Протягом усієї історії герої сумують і радіють, сваряться і шукають порозуміння та навіть не помічають, як з часом стають одне для одного рідними. Що будуть робити, коли зрозуміють, наскільки їхні долі вже пов’язані, і доведеться дізнатися глядачу.

Квитки на виставу «Все сплачено!» вже розкупили на весь березень, але зовсім скоро відкриються продажі на квітень.

Нагадаємо, у Миколаївському росдрамі відкрили виставку витинанок «Мережана душа».

Раніше повідомлялося, Одеська кіностудія знімає фільм про миколаївського композитора Миколу Аркаса.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram