У Миколаївському обласному краєзнавчому музеї відкрили унікальну виставку новорічних прикрас «З іграшкою у Новий рік»

Миколаївський обласний краєзнавчий музей потроху починає готуватися до новорічних свят і дарує святковий настрій жителям міста. Сьогодні, 3 грудня, тут відкрилася унікальна виставка ялинкових прикрас «З іграшкою в Новий рік».

Про це повідомляє кореспондентка телеканалу «МАРТ».

Усі іграшки виготовила власноруч з паперу, вати та крохмалю миколаївська майстриня Поліна Андрієвська. Перший виріб жінка зліпила ще шість років тому. Дебют був успішним – ялинкових паперових янголят з успіхом продавали у спеціалізованих магазинах. А через деякий час Поліна Петрівна швидко освоїла нові матеріали.

«Десь в 2012 році в мене з’явилися дві подруги. Вони шили ляльок з тканини і виходило це в них дуже гарно. Я не вмію шити зовсім, навіть гудзик пришити – це вже величезний подвиг, але таких ляльок мені теж хотілося. Спершу зліпила з пап’є-маше, потім спробувала ліпити з вати», розповідає вона.

Декілька великих колекцій від десяти і більше прикрас вже роз’їхалися світом: у Канаду, Іспанію, Італію та Об’єднані Арабські Емірати. З особливим задоволенням майстриня створює героїв казок та старих мультфільмів. Часто на нові роботи надихають й буденні ситуації та спогади.

Дивіться також: «Тихі історії» для миколаївців: персональна фотовиставка Слави Посєдай

Три новорічні іграшки Поліна Андрієвська виготовила на замовлення спеціально для краєзнавчого музею. Після демонтування виставки вони залишаться у музейному фонді.

«За новорічними листівками 50-60 років минулого століття Поліна Петрівна створила унікальні прикраси. Також вона відтворила з фотографії маму співробітника нашого музею Ігора Володимировича Гаврилова», – зазначає наукова співробітнця Миколаївського обласного краєзнавчого музею Анастасія Крилова.

Відчути магію унікальних ялинкових прикрас миколаївці зможуть до лютого. Якщо карантинні умови дозволятимуть, виставку продовжать до кінця зими.

Раніше повідомлялось, «Виставка одного предмета»: у Краєзнавчому музеї експонується сніговий барс.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram