«Тихі історії» для миколаївців: персональна фотовиставка Слави Посєдай

Шосту персональну виставку Слава Посєдай присвятила особливій атмосфері світу дітей з вадами слуху. Моделями для проєкту «Тихі історії» стали вихованці спеціалізованої Миколаївської школи-інтернату № 6.

Візуально визначити людину  з вадами слуху непросто. Героїв світлин нічим не відрізнити від звичайних дітей. Соціальний фотограф Слава Посєдай не боїться експериментувати тому вирішила попрацювати з гострою тематикою. Авторка фотографій працювала над створенням експозиції «Тихі історії» з лютого місяця – вона приїздила до героїв свої майбутніх фотографій 12 разів.

За словами в.о. директора закладу всі діти дуже раділи можливості проявити себе у ролі фотомоделей та взяти участь у такому незвичному фотопроєкті.

Дивіться також: Відкриття щорічного Манхеттенського фестивалю

На виставці представлені 25 фотографій, що мають привернути увагу співвітчизників до людей, які мають порушення слуху, задля побудови суспільства рівних можливостей.

Авторка демонструє відтінки тиші світу позбавлених можливості чути, та говорити, їхні потреби, переживання і сприйняття ними дійсності, наближаючи глядача до таких дітей.

Нагадаємо, у Києві з’явився віртуальний музей, який містить 3D-тури по квартирі музею родини Івана Франка.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram