Фото: Владислав Невеселий / Facebook

У Миколаївській області підрядник за свій рахунок ремонтує дорогу, яка прийшла в непридатність

У Миколаївській області підрядна фірма «Альтком» в рамках гарантії приступила до ремонту ділянки автодороги в районі Баштанки та Нового Бугу, який став непридатним.

Про це розповів виконуючий обов’язки голови Служби автомобільних доріг в Миколаївській області Владислав Невеселий в Facebook.

Зокрема, підрядник в рамках гарантії відремонтує більше чотирьох кілометрів автодороги, на якій після ремонту утворилися нерівності.

Як я говорив раніше, в районі Баштанки та Нового Бугу, де утворилася колія, підрядник за свої кошти проведе гарантійний ремонт. Він уже виправив більше кілометра покриття. Ще буде виправлено близько трьох кілометрів дефектів, видавлювання та колійності на дорозі в рамках гарантійних зобов’язань за гроші підрядника. Всі ми розуміємо, що це не просто залатати ямки, це пристойний обсяг робіт. В цілому буде виправлено більше 4-х кілометрів колійності на цій ділянці дороги, – повідомив Владислав Невеселий.

Нагадаємо, 19 листопада на Миколаївщині відбулось відкриття траси Н-14 “Миколаїв – Кропивницький”.

Раніше повідомлялось, у поточному році Україна піднялася на 126 місце за якістю доріг в рейтингу від британського аналітичного центру Legatum Institute.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram