У Миколаївській області намагались випустити “клон” районної газети з рекламою депутата облради

У Миколаївській області намагалися надрукувати газету, використовуючи логотип видання “Маяк”, яке розповсюджується в Миколаївському районі регіону. 

Про це повідомляє Інститут масової інформації (ІМІ), посилаючись на свідчення редакторки газети “Маяк” Юлія Ткач.

Вона розповіла, що їй стало відомо про те, що до Миколаївської обласної типографії звернулися з проханням надрукувати наклад газети з логотипом “Маяка”. Замовник залишився невідомим, у макеті “газети” відсутні дані про замовника, юридичну адресу, контакти, номер ліцензії друкованого видання та про відповідального за випуск.

“Майже всі газетні шпальти займають публікації про депутата Миколаївської обласної ради, обраного від округу у Миколаївському районі, Ігоря Івануну. Зокрема, є матеріали про його депутатську та підприємницьку діяльність. Наприклад, одну зі шпальт присвячено “відгукам” власників земель, які працюють з Ігорем Івануною і яким він нібито допоміг її оформити. Перша шпальта газети починається публікацією про відкриття ринку землі та думками експертів з цього приводу. Одним з них також став сам Ігор Івануна”, – розповіла Юлія Ткач.

Фото: Газета Миколаївського району “Маяк” / Інститут масової інформації

Вона надала копію примірника фейкового видання, а також для прикладу фото першої сторінки одного з останніх випусків районної газети “Маяк”. З фото вбачається, що невідомі намагаються скористатися ім’ям районної газети, щоб поширити серед жителів Миколаївського району під виглядом незалежного ЗМІ потрібну замовнику інформацію. 

Фото: “Клон” газети “Маяк” / Інститут масової інформації
Фото: “Клон” газети “Маяк” / Інститут масової інформації

ІМІ зазначає, Миколаївська обласна типографія відмовилася друкувати таку “газету”. Проте редакторка “Маяка” Юлія Ткач припускає, що її можуть надрукувати приватні друкарні Миколаєва чи інших міст. У такому разі редакція газети має намір звертатися до правоохоронних органів та Антимонопольного комітету України.

Нагадаємо, під час карантину нардепа Негулевського помітили у ресторані Тищенка.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram