У Миколаївській ОДА звернуться до суду, аби скасувати дозвіл «Екотрансу» на викиди в атмосферу

Управління екології та природних ресурсів Миколаївської обласної державної адміністрації звернулося з позовом до суду для анулювання документа дозвільного характеру на викиди ТОВ «Екотранс».

Про це в соціальній мережі Facebook повідомив голова Миколаївської ОДА Віталій Кім.

18 жовтня 2019 року управління екології облдержадміністрації видало заводу «Екотранс» дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами. Термін дії дозволу – 10 років.

У дозволі було встановлено умови до викидів забруднюючих речовин. Проте господарська діяльність підприємства не відповідає тим умовам, що були прописані у дозволі. Підприємство грубо порушує екологічне законодавство, а саме перевищує нормативи викидів в атмосферне повітря, відверто ігнорує приписи контролюючого органу, не вживає заходи щодо недопущення порушення охоронюваного законом інтересу суспільства, що в свою чергу спричиняє соціальну напругу не лише серед жителів мікрорайону Намив, а в цілому міста Миколаєва, — заявив Віталій Кім.

Він зазначив, що в зв’язку з цим було прийнято рішення про анулювання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, виданий компанії «Екотранс».

У разі, якщо дозвіл буде анульовано, то згідно зі статтею 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», підприємство не матиме право здійснювати викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

Нагадаємо, Миколаївська обласна державна адміністрація хоче придбати передвижну лабораторію, через яку можна буде інспектувати рівень шкідливих викидів на території Миколаївської області.

Раніше повідомлялось, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич заявив, що якби проблема з «Екотрансом» була в зоні його відповідальності, то він би підписав розпорядження про закриття заводу до того моменту, поки там не замінять очисні споруди.

Поширити:

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930