Олександр Сєнкевич

Якби мав повноваження, то закрив би його, допоки не відновлять фільтри, — Олександр Сєнкевич про завод «Екотранс»

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич заявив, що якби проблема з «Екотрансом» була в зоні його відповідальності, то він би підписав розпорядження про закриття заводу до того моменту, поки там не замінять очисні споруди.

Таку думку міський голова висловив в ході прямого ефіру в соцмережах у четвер, 4 березня.

Олександр Сєнкевич додав, що депутати міської ради планують винести дане питання на сесію і залучити до нього увагу на всеукраїнському рівні.

Я б своїм розпорядженням, як міський голова закрив би завод і поки б там не відновили нормальні фільтри і все інше, то у нас би ніхто цей завод не відкрив. Але так як у нас не Техас і не, скажімо, патріархат, то сьогодні, на жаль, є спеціальні орган, які повинні перевіряти. Тому давайте не просто кричати «допоможіть», а конкретно працювати в напрямку того, щоб вирішити цю проблему, а не просто підняти. Я думаю, що найближчим часом деякі депутати міської ради виступлять з пропозицією звернутися до органів, які повинні цим займатися і звернути на це увагу, може бути, на всеукраїнському рівні, – сказав Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, на засідання земельної комісії, яка відбулась 18 січня, прийшла ініціативна група жителів мікрорайонів Ліски та Намив. Люди просили депутатів не надавати у власність підприємству “Екотранс” земельну ділянку.

Як відомо, 2 лютого, під час засідання постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації, її голова комісії Алла Ряжських зобов’язала керівництво ТОВ «Екотранс» надати план заходів з модернізації обладнання задля усунення джерела забруднення повітря та шуму з визначеним терміном виконання до 15 лютого 2021 року.

Також «МАРТ» повідомляв, голова Миколаївської ОДА Віталій Кім планує придбати лабораторію для моніторингу викидів «Екотрансу».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram