У Миколаєві знову протестували проти карантину вихідного дня

Миколаївські підприємці продовжують протестувати проти карантину вихідного дня. Представники ресторанного бізнесу, працівники ринків та власники магазинів 16 листопада знову зібрались під стінами міської ради.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Підприємці Миколаєва виступили проти постанови Кабміну про введення карантину вихідного дня. Люди кажуть, їм потрібно оплачувати комуналку, годувати і навчати дітей, оплачувати лікування і вирішувати безліч інших питань. Тому знову вийшли на мітинг.

За словами учасниці мітингу Ольги Коміссаренко субота і неділя – єдині дні тижня, коли є шанс отримати високу виручку. Адже в будні велика частина містян на роботі, і саме у вихідні усі роблять закупівлі наперед.

На Соборній площі цього разу зібрались близько сотні мітингарів. Частина учасників протесту зайшли в будівлю міської ради для спілкування з першим заступником Миколаївського міського голови Вололдимиром Криленком.

Місцева влада Миколаєва не згодна з рішенням Кабінету Міністрів про рішення вихідного дня. Ми були і залишаємося на стороні наших підприємців, які мають право на працю, – підкреслив Володимир Криленко.

Також перший заступник міського голови анонсував екстрене засідання виконкому Миколаївської міськради сьогодні о 16:00, на якому розглянуть питання про відмову місцевої влади виконувати розпорядження Кабміну про карантин вихідного дня.

Нагадаємо, що телеканал МАРТ дізнавався що думають миколаївці про “карантин вихідного дня”, – опитування.

Як раніше повідомлялось, у ряді міст відмовилися вводити карантин на вихідні

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram