У ряді міст відмовилися вводити карантин на вихідні

Міські голови ряду українських міст, зокрема Тернополя, Львова та Черкас, заявили, що в місті не вводитимуть якісь додаткові обмеження, незважаючи на рішення уряду про «карантин вихідного дня».

Про це повідомляє “Громадське“.

Наприклад, міський голова Тернополя Сергій Надал на брифінгу 13 листопада заявив, що обмеження не будуть вводитися, оскільки, на думку медиків, це «не вплине істотно на зменшення хворих». Також він говорить, що «карантин вихідного дня» знищить економіку міста.

Також про відмову від нового карантину сьогодні повідомив захворівший COVID-19 мер Черкас Анатолій Бондаренко, пояснивши це тим, що під час першої хвилі карантину Черкаси недоотримали 170 мільйонів гривень в бюджет.

При цьому ми виділили 104 мільйона гривень лікарням на боротьбу з коронавірусом. А ось від уряду ми не отримали ніякої підтримки. З введенням чергових обмежень місто може просто зупинитися, – вважає він.

Крім них, з подібними заявами виступили мери Львова, Тернополя, Одеси, Рівного, Миколаєва, Луцька, Краматорська, Слов’янська та Мукачево.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час селекторної наради зазначив, що міські голови не мають повноважень не вводити карантин.

У міських голів немає повноважень дозволяти або забороняти дію рішень уряду на території окремо взятої територіальної одиниці. Рішення уряду діють безумовно і підлягають до виконання всіма суб’єктами господарювання, які розташовуються на території України, – підкреслив він.

Нагадаємо, під час засідання Кабінету Міністрів, 11 листопада, прийнято рішення в Україні запровадити “карантин вихідного дня”. Додаткові обмеження діятимуть з 14 листопада до кінця місяця.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram