Фото: Миколаївська міська рада

У Миколаєві водії маршруток самовільно підвищили плату за проїзд

Жителі Миколаєва масово скаржаться на водіїв маршрутних таксі, які курсують по 23 маршруту, які самостійно встановлюють ціни на проїзд.

Про це пишуть «Новости-N».

Видання зазначає, що до редакції звернулися миколаївці зі скаргою про те, що водії маршруток №23 «Центральний ринок — Велика Корениха» беруть за проїзд по 8 гривень з людини, в той час як за рішенням міськвиконкому встановлена ​​ціна – 6 гривень.

Водії встановили свою плату, яка становить 8 гривень. Жителі мікрорайону (прим.ред. — Велика Корениха) неодноразово писали скарги і дзвонили на «гарячу лінію». Однак ніяких реакцій від органів влади не було. Ми дзвонили в КП «Миколаївпастранс» зі скаргою, а також залишали електронні скарги. Незважаючи на це, водії продовжують брати за проїзд по 8 гривень. Під час карантину вони говорили, що це в зв’язку з тим, що можна брати пасажирів лише на сидячі місця, але по факту вони беруть і стоять, і забивають маршрутки повністю. Водії хамуваті, маршрутки в поганому стані, брудні. Коли платиш 6 гривень, водії відмовляються їхати по маршруту і поводяться неадекватно, — написали жителі.

Начальник управління транспорту Миколаївської міської ради Дмитро Попов розповів, що бесіда з водіями та перевізниками з цього приводу проводилася, і на сьогоднішній день за проїзд беруть 6 гривень з людини.

Ми провели бесіду з перевізниками та водіями, акцентували увагу на тому, що проїзд до Великої Коренихи коштує 6 гривень і не більше. Раніше до нас приходили письмові звернення. Зараз скарги від городян не надходять, – підкреслив він.

Нагадаємо, 28 лютого, в Миколаєві розблоковано транспортний рух по проспекту Центральному, зокрема у тій частині, де його перекривали через ремонт колектора.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram