У Миколаєві відновили рух по проспекту Центральному, частину якого перекривали через ремонт колектора

Сьогодні, 28 лютого, в Миколаєві розблоковано транспортний рух по проспекту Центральному, зокрема у тій частині, де його перекривали через ремонт колектора.

Про це розповів миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич у stories на своїй сторінці в Instagram.

За словамимера, незважаючи на те, що рух транспорту відновлено, роботи по ремонту колектора тривають.

Раніше запланованого часу відкриваємо проспект Центральний. Три тижні тому ми перекривали одну частину, зараз друга частина, запускаємо рух і продовжуємо відновлення самопливного колектору, який йде по вулиці Мала Морська. Залишився ще шматочок до вулиці Потьомкінська, – розповів Олександр Сєнкевич.

Як розповів директор «Миколаївводоканалу» Борис Дуденко, роботи по ремонту колектора в центрі міста планують завершити до травня цього року.

Якщо нічого не завадить, тому що у нас завжди є проблеми з тим, що комунікації перетинаються, плануємо до кінця травня закінчити ремонт цього колектора, – сказав Борис Дуденко.

Нагадаємо, наперододні повідомлялось, що у зв’язку з продовженням реконструкції самопливного колектора на вул. Малій Морській з  26 до 28 лютого 2021 року перекривається рух транспортних засобів проспектом Центральним (на перехресті з вул. Малою Морською в напрямку вул. Соборної, парна сторона).

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram