У Миколаєві відкриють перший мобільний шпиталь для хворих на COVID-19

В середині грудня у Миколаєві відкриється перший мобільний шпиталь на 60 ліжко-місць для пацієнтів з COVID-19.

Про це повідомив головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко, пише «Інтерфакс-Україна».

У Миколаєві 19 грудня відкриється перший мобільний госпіталь на 60 ліжко-місць, він буде з модульних конструкцій, – сказав Віктор Ляшко.

Він зазначив, що для розгортання мобільних шпиталів вже були виділені кошти, МОЗ визначило табель оснащення такого госпіталю і критерії до медзакладу. При цьому питання розміщення такого шпиталю залишаються на розсуді місцевої влади.

Питання локації залишаються питаннями локацій. Якщо десь, як в Донецькій області, його зручно буде розгорнути на базі новозбудованого триповерхової будівлі психіатричної лікарні, то його розгорнуть там. Якщо зручно розгорнути на відкритій місцевості, то розгорнуто там. Важливо, щоб там був кисень, – додав Віктор Ляшко.

Нагадаємо, з початку 2020 роки для лікарень Миколаївської області закупили 37 апаратів штучної вентиляції легенів на 22,8 мільйонів гривень.

Як відомо, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич відкинув поширену інформацію деяких українських ЗМІ про те, що у місті пацієнти з коронавірусом «повзуть до вікон, щоб схопити повітря і б’ються за кисневі маски».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram