У Миколаєві відкрили сучасний модульний госпіталь

18 грудня у Миколаєві на території міської лікарні № 5 відкрили сучасний корпус модульного типу для лікування пацієнтів з інфекційними захворюваннями.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Вартість реалізації проєкту складає 155 млн грн.

Одноповерховий корпус спочатку був розрахований на 30 ліжок. По факту – зробили на 60. Розміщення пацієнтів планується в окремих боксах на 1-2 ліжка, оснащених санвузлами та окремими входами.

МГЗ вийшов з ініціативою будівництва. У квітні обговорювали це питання у міськраді, а вже за п’ять місяців “з нуля” зведено новеньке сучасне модульне відділення для лікування хворих на  COVID-19. Особисто був присутнім на всіх етапах будівництва, бачив швидкі і якісні зміни. Державна архітектурно-будівельна інспекція прийняла об’єкт в експлуатацію, тому вже сьогодні госпіталь готовий приймати перших пацієнтів, – зазначив у коментарі ЗМІ Олександр Сєнкевич.

Керівник медичного закладу Олена Терентьєва каже, блок інтенсивної терапії планували збудувати на 3 ліжка, а за фактом зробили – на 6. Будiвля – сучасна, одноповерхова, площею 3050 квадратних метрiв.

Медичний комплекс складається з 5 блоків: приймального, лікувального, інтенсивної терапії, діагностичного та адміністративного. Діагностичне відділення оснащене сучасним комп’ютерним томографом, УЗД, плазмафарезом, а також обладнанням для лабораторних досліджень, якого досі не було у Миколаєві. В палатах встановлені спеціальні пристрої для подачі кисню, побудована киснева станція – газифікатор на 5 тисяч літрів, підкреслилиа Олена Терентьєва. 

Наразі штат госпіталю повністю укомплектований, у закладі надаватимуть допомогу 69 медичних працівників, які пройшли відповідне навчання та вміють працювати з новітнім обладнанням.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram