ФОТО: Миколаївська міськрада

У Миколаєві відбувся чемпіонат з Workout “Кубок мера”

27 лютого, за підтримки управління молодіжної політики, в палаці спорту «Зоря» відбувся чемпіонат з Workout «Кубок мера».

Організатором заходу виступила громадська організація «Молодь України».

За шанс потрапити у топ-10 кращих воркаутерів та за можливість представляти місто Миколаїв на чемпіонаті України боролися 34 спортсмени, повідомляє пресслужба Миколаївської міськради.

Оцінювали їх за п’ятьма критеріями: статика, динаміка, силова динаміка, комбінація і креативність. Головним суддею змагань виступив Костянтин Шаповал, рекордсмен Книги рекордів України. Крім того, оцінювали змагання Іван Криленко – лідер розвитку воркауту в Харкові та Георгій Завадський – чемпіон України з воркауту, рекордсмен України та світу. Кожен з критеріїв оцінювався за 10-бальною шкалою і виводилась загальна оцінка.

Читайте також: МФК Миколаїв розірвав контракт з голкіпером Лободровим

Змагання розпочались відбірковим туром, в якому кожен з 34 спортсменів мів хвилину на виступ аби продемонструвати свої вміння. В кожному турі десять осіб, які набрали найменше балів, відсіювались, а інші продовжували боротьбу. У результаті сформувалась трійка найсильніших.

Перше місце посів Артем Мітітюк, друге – Юрій Мазуренко, третє – Євген Васильченко.

Нагадаємо, у складі миколаївської команди відбулись кадрові зміни. Колектив покинули Олексій Адедіран і Кіт Омоера. Відомо, що Адедіран продовжить свої виступи у БК Рівне, який грає у Вищій лізі України.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram