У Миколаєві внаслідок ускладнень коронавірусної хвороби померла дитина. Хлопчику було шість місяців, він пролежав у лікарні п’ять днів.
Напередодні дитину госпіталізували до реанімації міської лікарні №2. За словами Ірини Шамрай – очільниці управління охорони здоров’я, у хлопчика була патологія з народження. Він народився недоношеним з вагою 750 г, пишуть Новости-N.
Відомо, що у дитини також були вроджені патології, зокрема серцева та генетична.
Незважаючи на всі зусилля лікарів, врятувати малюка не вдалося – через 5 днів він помер.




