Фото: mkrada.gov.ua

У Миколаєві триває вакцинація від коронавірусу

Вакцинація проти COVID-19 продовжується. 

Днями третю (бустерну) дозу вакцини від коронавірусу отримали Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, секретар Миколаївської міської ради Дмитро Фалько та працівники управління охорони здоров’я міськради.

Коронавірус нікуди не зник, і єдиний шанс захиститись від важкого перебігу хвороби — вакцинація. Захистіть себе та своїх близьких, – зазначили у повідомленні.

Обрати найближчий пункт щеплення можна за посиланням http://surl.li/cerkm. В наявності вакцина CoronaVac та Pfizer. Жодних додаткових декларацій, підтверджень чи довідок не потрібно, тільки паспорт.

Щеплення проти можуть отримати всі бажаючі дорослі та діти від 12 років. Вакцинація проводиться в 12 пунктах щеплення на базі ЦПМСД міста. Центри вакцинації наразі не працюють у звя’зку з відсутностю потреби в їх функціонуванні. При проведенні масової вакцинації в організованих колективах розглядається питання виїзду мобільних бригад і проведення вакцинації на місці. 

За період дії воєнного стану з 24.04.2022 виконано 3997 щеплень проти COVID-19.

Читайте також: Миколаївські лікарні отримали від європейських партнерів дві карети “швидкої допомоги”

Нагадаємо, що Міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation відгукнувся на запит ГО «Ініціативне Покоління» та придбав машину швидкої допомоги.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram