Фото: Андрій Дронов / Facebook

У Миколаєві самовільно піднялася розвідна частина Інгульського мосту

Вранці, 3 липня, Інгульський міст у Миколаєві, зокрема його розвідна частина почала мимовільно підніматися. У даний час її вдалося опустити та відновити рух транспорту.

Інцидент стався близько п’ятої години ранку. Розвідна частина моста піднялася на висоту понад три метри і продовжувала повільно підніматися, повідомляє видання Свідок.ІНФО.

Поліція перекрила рух по обидва боки мосту.

Фото: Андрій Дронов / Facebook

Викликана на місце події аварійна бригада КП “ЕЛУ автодоріг” протягом тривалого часу усувала несправність – розвідна частина ніяк не хотіла ставати на своє місце і міст знову й знову починав мимовільно підійматись. У результаті наслідки аварії таки вдалося виправити і о 6:50 почався рух транспорту по мосту.

Миколаївець Андрій Дронов опублікував в Facebook фото розведеного моста. На них видно, як на під’їзді до мосту зібралися фури.

Фото: Андрій Дронов / Facebook

Біля понтонного моста зібралися черги. Жителі під’їжджали на таксі і йшли пішки по мосту. Люди були обізнані про проблему, ділилися новинами і своїми версіями, через щодо інциденту на Інгульському мосту і як це відіб’ється на ситуації щодо інших доріг міста.

Фото: Андрій Дронов / Facebook

Близько 12-ї години ранку на Інгульському мосту КП “ЕЛУ Автодоріг” встановили два 10-ти тонні балансири, аби уникнути в подальшому саморозведення підйомної частини мосту. Зокрема, коли у 2018-му при розведенні не працювала розвідна частина їх прибрали і переставили на нерухому частину моста, а зараз повернули на місце.

Як відомо, Інгульський міст – єдиний міст, який з’єднує мікрорайони Соляні, Матвіївка, Тернівка і Північний з центральною частиною міста. Крім того, цей міст – частина міжнародного транспортного коридору – траси М-14 «Одеса Мелітополь Новоазовськ» і є стратегічно важливим для інстраструктури України.

Нагадаємо, САД Миколаївщини збирається витратити 430 тисяч на обстеження 3 мостів державного значення.

Раніше повідомлялось, міністр інфраструктури України Владислав Криклій порівняв дороги у Миколаївської області з “бермудським трикутником”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram