У Миколаєві розширяють дорогу на Адміральській в районі зупинки

Дорогу в районі зупинки «Адміральської», від Інгульського мосту в бік міста,  розширять для проїзду автотранспорту. Таке рішення ухвалили у зв’язку з тим, що кожного дня в робоче перевезення тут утворюються пробки.

На цій ділянці дороги дозволений проїзд великогабаритного транспорту, однак однієї полоси для руху фур недостатньо.

Частково це відбувається тому, що там розташована зупинка і громадський транспорт зупиняється в першій полосі і виходить, що для руху такого потоку транспорту залишається одна полоса. Тобто вирішили зробити там «карман» і полосу для розгону та заїзду громадського транспорту. Це дозволить туди заїжджати громадському транспорту, висаджувати пасажирів, а потім розгонятись  і їхати. Довжина «карману» буде близько сорока метрів, – розповів директор департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Андрій Єрмолаєв.

Дивіться також: Скандальне будівництво мкр. Леваневців намагались відновити

Чиновник каже, це дозволить розвантажити дорогу і зменшити пробки навіть у години пік. Для того, щоб розширити дорогу та зробити карман, старий зупиночний комплекс довелось знести. Протягом багатьох років на цьому місці стояла ятка зі смаколиками, що вже стала частиною зупинки. Її також довелось демонтувати, хоч і не без труднощів та опору з боку власників.

Отримали акт на демонтаж, попередили хазяїв, що тут робитимуть «карман». Нажаль вони (господарі ятки – ред.) не дослухались до нас, пішли до суду, взяли заборону демонтувати, рішенням суду, що забороняє нам демонтувати, тому ми їх не демонтували, але туди для демонтажу приїхала Центральна адміністрація, – каже Андрій Єрмолаєв.

Ятка з 2012-го року працювала без дозвільних документів, каже директор департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції. Щоб працювати ятку все ж демонтували і розпочали на місці роботи з розширення дороги. До кінця серпня – початку вересня їх планують повністю завершити.

Нагадаємо, КП “ЕЛУ Автодоріг” встановили два 10-ти тонні балансири на розвідній частині Інгульського мосту, аби уникнути в подальшому саморазведення підйомної частини мосту.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram