На Інгульському мосту встановили балансири для уникнення самовільного розведення

КП “ЕЛУ Автодоріг” встановили два 10-ти тонні балансири на розвідній частині Інгульського мосту, аби уникнути в подальшому саморазведення підйомної частини мосту.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ” з місця події.

Нагадаємо, 3 липня, у Миколаєві, близько п’ятої години ранку, розвідна частина Інгульського мосту піднялася на висоту понад три метри і продовжувала повільно підніматися. Згодом її вдалося опустити та відновити рух транспорту.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Олександр Герасіменя припускає, що інцидент склався внаслідок знятого шару асфальту напередодні ремонту дорожного покриття на підйомній частині мосту.

Скоріш за все це сталося через роботи зі знімання асфальту перед ремонтом асфальтового покриття на підйомній частині мосту, зменшилось навантаження і спрацювали балансири й гідравліка на підйом мосту, – розповів Олександр Герасіменя.

Комунальне підприємство “Експлуатаційне лінійне управління автодоріг”, під час проведення робіт по відновленню наслідків аварії на Інгульському мосту, встановили два 10-ти тонні балансири, аби уникнути у подальшому саморозведення підйомної частини мосту.

Зазначимо, коли у 2015-му при розведенні не працювала розвідна частина балансири прибрали і переставили на нерухому частину Інгульського моста, а зараз повернули на місце.

Вони були зняті, ці привантажувальні тумби, коли розвідна частина була в асфальті. Ми його, пам’ятаєте, колись не могли підняти, знімали їх спеціально, щоб міст працював. А тепер прийшов час повернути їх на місце, – розповів головний інженер КП «ЕЛУ автодоріг» Павло Лаврентьєв.

Як відомо, Інгульський міст – єдиний міст, який з’єднує мікрорайони Соляні, Матвіївка, Тернівка і Північний з центральною частиною міста. Крім того, цей міст – частина міжнародного транспортного коридору – траси М-14 «Одеса Мелітополь Новоазовськ» і є стратегічно важливим для інстраструктури України.

Раніше повідомлялось, САД Миколаївщини збирається витратити 430 тисяч на обстеження 3 мостів державного значення.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram