У Миколаєві розширять проїжджу частину на проспекті Богоявленському, щоб уникнути заторів

Після реконструкції перехрестя вулиці Космонавтів та проспекту Богоявленського там значно погіршилася ситуація із заторами, оскільки для облаштування острівців безпеки дорожникам довелось звузили смуги руху.

Проблему озвучив Михайло Бесєдін 23 вересня на засіданні виконкому Миколаївської міськради. Також він зауважив, що під час реконструкції перехрестя, біля зупиночних комплексів так і не встановили огорожі. Тож громадський транспорт зупиняється не в межах комплексів, цим самим також створюючи затори.

Було обіцяно, що біля зупинок встановлять огорожі, щоб громадський транспорт не зупинявся на проїжджій частині, а й використовував для цього зупинкові кишені. Зараз там виникають затори, тому що ширину смуг звузили і при зупинці громадського транспорту там немає можливості об’їхати іншому транспорту, – зауважив Михайло Бесєдін.

Директор департаменту ЖКГ Сергій Коренєв зазначив, що роботи з реконструкції перехрестя не завершені, а призупинені. Зараз коригується проєктна документація. Зокрема, планується збільшити площу тротуару уздовж вул. Космонавтів. Також обіцяють розширити проїжджу частину.

Перехрестя вул. Космонавтів та пр. Богоявленський ми зараз коригуємо проєктну документацію в зв’язку з тим, що при виконанні будівельно-монтажних робіт виявилися певні нюанси. Там збільшується площа покриття тротуару уздовж вул. Космонавтів. Якщо ви пам’ятаєте, там є направляючий острівець, що відгороджує зону паркування, яку ми будемо продовжувати нижче, ближче до проспекту Богоявленського.

У зв’язку з цим ми будемо збільшувати пішохідний огорожу. Плюс по вул. Космонавтів ми будемо збільшувати ширину, оскільки вона виявилася не відповідною нормативам за фактом. Від Богоявленського в напрямку руху до вул. Чайковського буде збільшена, здається, на 70 см, ширину проїжджої частини.

У зв’язку з цим там зараз призупинено виконання робіт, але він виглядає фактично завершеним. Там прибране все сміття, встановлені знаки. Те, що будемо доробляти, – будемо додавати розмір на перехресті. – розказав Сергій Коренєв.

Михайло Бесєдін також рекомендував звернути увагу і на інші зупиночні комплекси, адже озвучена проблема стосується не лише вищезгаданого перехрестя.

Нагадаємо, що у Миколаєві реконструюють перехрестя вулиць Генерала Карпенка та Крилова

Як раніше повідомлялось, На Індустріальній почали ремонт дорожнього покриття

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram