У Миколаєві розблокували фінансування Міського центру соціально-психологічної реабілітації

У Миколаєві депутати комісії з гласності проголосували за те, щоб «розблокувати» фінансування міського Центру реабілітації, у якого досі немає свого приміщення.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Члени комісії з питань законності та гласності вирішили розблокувати фінансування міського Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з інвалідністю.

Голова комісії Олена Кісельова пояснила, що у грудні минулого року «заблокувала» питання через те, що, на її думку, запланованих коштів для нормальної роботи Центру у бюджеті недостатньо.

Представниця департаменту соціального захисту населення Олена Харитонова зазначила, що поки у Центру немає свого приміщення і всі послуги молоді надаються у районних відділеннях департаменту соцзахисту.

Директор Центру Ольга Малярчук відповіла, що гроші потрібні, адже без фінансів нічого зробити в будь-якому випадку неможливо.

За словами Ольги Малярчук, у Миколаєві понад 17 тисяч людей з інвалідністю, яким більше 18 років. І саме для них у місті немає спеціалізованої установи для реабілітації.

Питання про приміщення для центру поставили меру Миколаєва Олександру Сєнкевичу, який також був присутній на комісії. За його словами, є приміщення, яке також розглядають під Центр, – будівля колишньої школи № 38 –  на перетині вулиць Спаської та Садової. Мер також сподівається, що найближчим часом відбудеться інвестиційний конкурс з будівництва на зазначеній території і місто отримає цю ділянку.

Це цікава будівля з точки зору центрального розміщення її у місті Миколаєві, тому і центр може бути – ми хочемо претендувати на 1 поверх – перший і половину другого – у нас є проєктні роботи, ескізний проєкт”, – зазначив міський голова О. Сєнкевич.

Після обговорення, комісія розблокувала фінансування Центру, але з уточненням голови комісії Олени Кісельової – збільшити фінансування на 1 мільйон гривень для надання реабілітаційних послуг людям інвалідністю.

Нагадаємо, що у Миколаєві планують створити центр розвитку лідерства.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram