У Миколаєві презентували унікальне видання Володимира Рюміна

У Миколаєві презентували унікальне видання Володимира Рюміна «Тайна Атлантов». Книга вперше побачила світ завдяки доктору історичних наук Ларисі Левченко.

https://www.youtube.com/watch?v=5-MKlVeXuVk&ab_channel=TPKMAPT

Про це повідомляє кореспондент телеканалу “МАРТ”.

Книга отримала назву «Тайна Атлантов», вона художня, однак має історичне й наукове підґрунтя, каже укладач видання Лариса Левченко. Рукопис Володимира Рюміна десятки років зберігався в архівах Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Він використовує термінологію, наукову термінологію і перша частина, вступна частина до книжки – це є такий нарис, де він аналізує літературу історичну, яку він до того вивчив, щоби написати цю книжку. І там дуже багато термінів таких, які вимагали пояснень. Це і місяці давньоєгипетські, це і назви посад якихось чиновників державних і так далі. Міри довжини, ваги, хімічні різні елементи, – розповіла Лариса Левченко.

Її робота над книгою тривала понад пів року. Рукопис зберігся в дуже гарному стані. За припущенням укладача видання, Володимир Рюмін писав книжку в останні роки життя, коли був прикутий до ліжка.

Очевидно, я думаю, робота над книгою тривала так: він був уже хворий і він диктував, а вона – його дружина, набирала. А потім він писав своєю рукою, переписував, правив і так далі, – каже Левченко.

«Тайна Атлантов» також має фантастичну складову. В сюжетній лінії ідеться про стародавній Єгипет, розгортається любовна історія чарівної Теї. Книга вийшла друком у видавництві Ірини Гудим. Наклад невеликий -100 екземплярів.

50 екземплярів у нас замовило управління культури для міських бібліотек. В кожній бібліотеці міста ця книга вже є, а у вільному продажу вона є у видавництві, – повідомила книговидавець.

«Тайна Атлантов» надрукована мовою оригіналу, тобто російською. Але Ірина Гудим каже, що можливо вийде наклад і українською.

Книгу вдалось видати завдяки міській програмі «Культура». Однак, Ірина Гудим не виключає, що в майбутньому «Тайна Атлантов» стане доступною онлайн. Лариса Левченко каже, в архіві рукописів Володимира Рюміна, що залишається на зберігання в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці, є чимало матеріалів. І сподівається, що це не остання презентація книжки автора.

Раніше, на честь видатної української поетеси Лесі Українки Миколаївський академічний художній російський драматичний театр представив літературно-музичну композицію «Зі співом на устах».

Поширити:

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930