У Миколаєві новий летальний випадок від коронавірусу

У Миколаївській області зафіксовано восьмий летальний випадок у результаті захворювання коронавірусною інфекцією COVID-19. Чоловік перебував на лікуванні упродовж двох тижнів.

У понеділок, 22 червня, в КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб» (колишня інфекційна лікарня) помер пацієнт із підтвердженим діагнозом COVID-19, повідомив у своєму телеграм-каналі Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

Це чоловік 1970-го року народження. Проживав у Центральному районі. Захворювання відчув 10 червня, до лікарні звернувся 15 червня, де був підтверджений COVID-19. Госпіталізований до Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб 17 червня. Пішов з життя – 22 червня, – написав Сєнкевич.

Читайте також: Буду лобістом інтересів медиків, – Зеленський запевнив, що не допустить закриття лікарень

Померлий був жителем Миколаєва та перебував на лікуванні близько двох тижнів. Незважаючи на усі зусилля медичного персоналу лікарні, тяжка форма захворювання спричинила смерть пацієнта.

Читайте також: За добу в Україні 681 випадок захворювання на COVID-19

Усього в Миколаївській області підтверджено 366 випадків захворювання на COVID-19, з них – 57 працівників закладів охорони здоров’я. Всього одужало 265 осіб, померло – 8.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram