У Миколаєві планують обмежити продаж алкоголю вночі

Заборонити продаж алкоголю у Миколаєві в нічний час. Таку ідею сьогодні обговорили члени комісії з питань законності та гласності.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Для того, того аби новий проєкт рішення мав силу необхідно внестидоповнення до рішення міської ради від 24.12.2020 № 2/23 «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Миколаївської міської ради на 2021 рік».

За словами Олени Кісельової у Миколаєві не існує регуляторних актів, які забороняють продаж алкоголю вночі. Як уточнив Максим Коваленко, процедура набуття чинності таких регуляторних актів досить складна і має декілька етапів.

За словами Максима Коваленка ухваленняя та реалізація цього проєкту рішення дозволить зменшити обсяги вживання алкоголю, що сприятиме зростанню позитивного впливу на суспільство, а саме знизить рівень злочинності, захворюваності та смертності, збільшить тривалість життя населення, забезпечить гідне ставлення до здоров’я людини як до найвищої соціальної цінності.

Зараз ми маємо вже 16 обласних центрів, де є це рішення. Ми всі живемо в Миколаєві, всі бачимо, що у нас робиться вночі. Що робиться біля шкіл і дитсадків», – зазначив депутат.

Голова комісії Олена Кісельова запропонувала доповнити одним пунктом поданий проєкт рішення і також обмежити продаж алкогольних напоїв у містах масового проведення масових заходів.

Оскільки проведення масових заходів – найбільша популяризації того чи іншого процесу», – пояснила свою позицію Олена Кисельова.

Депутати у підсумку рішення підтримали одноголосно.

Нагадаємо, що в Україні подорожчав весь алкоголь, крім столового вина.

Як раніше повідомлялось, за словами медиків вживання алкоголю ввечері порушує сон.

Поширити:

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930