У Миколаєві планують відновити вуличне освітлення у жовтні

Питання буде узгоджене з військовими.

У жовтні у Миколаєві можуть відновити роботу вуличного освітлення, якщо це узгодять військові. Про це повідомив Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич у соцмережах. У будь-якому випадку, ліхтарі будуть увімкнені до 22:00.

«Восени на вулиці починають темніти рано, тому багато хто з вас запитує, коли в Миколаєві знову почне працювати вуличне освітлення.

Плануємо запустити його у жовтні – до 22:00. Це питання ми обов’язково узгодимо з нашими військовими, а перевіряємо та готуємо до цього міські мережі», – написав Сєнкевич.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти: