У Миколаєві обговорили проблеми ветеранів АТО/ООС

У Миколаєві на базі «Міського центру підтримки внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО» відбувся “круглий” стіл. Його мета – привернути увагу влади, меценатів та волонтерів до проблем цієї категорії людей.

Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.

“Круглий” стіл отримав назву «Проблемні питання з налагодження ефективних партнерських та комунікаційних зв’язків». Ініціатор зустрічі – директор КУ «Міський центр підтримки внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО» Віктор Мойсеєв.

Чому я ініціював цей “круглий” стіл? Тому що пройшов певний час після відкриття, у нас є вже багато напрацювань, налагоджена гарна робота у всіх сферах, в усіх відділах. Мета цього заходу – презентувати цю роботу, по-перше, а по-друге ми хотіли би почути зворотній зв’язок від тих, для кого ми це робимо. Можливо вони запропонують нам щось своє. Може у них є якісь інші пропозиції”, – розповів Віктор Мойсеєв.

Захід – свого роду інформаційна кампанія, задля того, щоб якомога більше переселенців з Криму й Донбасу а також ветеранів АТО\ООС дізнались про Центр та змогли скористатись його послугами. Заклад офіційно відкрився 10-го вересня минулого року, однак через карантин працював в обмеженому режимі. Та навіть попри це його послугами скористались вже понад 900 людей.

При Центрі працює спортивна зала, причому нею можна скористатись 2 рази на тиждень до 20-30. Є конференцзала для проведення різного роду заходів; кімнати для психологічного розвантаження; сенсорна кімната для розслаблення, активації, розвитку органів сприйняття. В закладі обладнаний громадський простір – приміщення для роботи громадських об’єднань, та коворкінг – приміщення з комп’ютерами для навчання і користування клієнтами Центру.

Практично 5 років йшло будівництво цього Центру, починаючи від опрацювання проєктно-кошторисної документації і взагалі робота з цим грантом, – розповів директор департаменту праці і соціального захисту населення Сергій Василенко. – Ми знаходимося в Центрі, який, будем говорити, єдиний на півдні України. Найбільш сучасний, найбільш технічно забезпечений. Основне завдання – а в нас є низка завдань нашого “круглого” столу – це вперше познайомити вас із цим Центром.”

При Центрі працює 20 чоловік на чолі з директором – полковником запасу, учасником бойових дій на сході України Віктором Мойсеєвим. Окрім місцевої влади й громадських організацій, установу підтримують депутати міської ради. Налагоджена робота з ВИШами міста, які забезпечують безкоштовне навчання клієнтам Центру.

Цей Центр є партнером також нашого університету Чорноморського національного імені Петра Могили по адаптації військовослужбовців звільнених в запас і учасників АТО та членів їх родин в рамках програми “Україна-Норвегія”. Зараз у нас закінчилось навчання групи з енергоменеджменту (енергоаудит), яка була в весняному триместрі і зараз розпочато навчання нової групи – це web-дизайн та створення web-вузла”, – розповіла депутат міської ради Анна Норд.

Після обговорення за круглим столом, на учасників заходу чекала екскурсія Центром.

Раніше стало відомо, що СБУ виявило схрон диверсійної групи бойовиків.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram