перехрестя пр.Богоявленського та вул. Космонавтів. Фото: Свідок.інфо

У Миколаєві на оновленому перехресті Космонавтів розширять дорогу і обладнають огорожі

У Миколаєві член виконкому Михайло Бесєдін поскаржився, що на реконструйованому перехресті пр. Богоявленського з вул. Космонавтів огорожі для пішоходів установлені не скрізь.

Про це стало відомо в ході чергового засідання виконкому міськради 11 листопада.

Директор департаменту ЖКГ міськради Сергій Коренєв пояснив, що огорожі на більшій частині перехрестя вже встановили. Зокрема, деякі пофарбовані в чорний колір, тому здалеку вони схожі на старі чавунні.

Ми говорили з вами про огорожі на пр.Богоявленському, там де стояла частина старої огорожі і маршрутні таксі в правій смузі висаджували пасажирів, фактично створюючи пробку. Там встановлено нов пішохідну огорожу до повороту на Космонавтів, а стару – демонтовано. Мається на увазі напрямок із Корабельного району в бік центру, – підкреслив Сергій Коренєв.

Щодо протилежного боку проспекту, то огорожу там також буде встановлено, але після коригування проєкту. Документ вже знаходиться на експертизі.

Там також буде розширена на метр вул. Космонавтів, – резюмував С. Коренєв.

Нагадаємо, що перехресті пр. Богоявленського і вул. Космонавтів давно вже стало місцем конфлікту учасників дорожнього руху та концентрації ДТП. Департаментом ЖКГ прийнято рішення застосувати новий підхід до організації безпеки дорожнього руху. Так, на даному перехресті були облаштовані «острівці безпеки». Ці захисні елементи дозволять пішоходам зайвий раз не ризикувати життям при перетині проїжджої частини.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram