Юрій Мирошник. Фото: ТРК "МАРТ"

У Миколаєві хочуть побудувати житловий масив для військовослужбовців

У Миколаєві військовослужбовці створили ініціативну групу для розробки проекту та пошуку фінансування для будівництва житлового масиву. Квартири в ньому планують видавати військовим АТО/ООС, ветеранам війни та родинам загиблих захисників.

Про це стало відомо на засіданні постійної депутатської комісії із земельних питань, повідомляє кореспондент телеканалу “МАРТ”.

Ідею будівництва житлового масиву “Аритлерист” депутатам презентував Юрій Мирошник. За словами чоловіка, ініціативна група вже створила житлово-будівельний кооператив “Артилерист”. Для пошуку фінансування та розробки проекту будівництва, їм потрібна земельна ділянка.

Для того, щоб міжнародні організації надали нам таку допомогу, необхідно, щоб місцева влада для початку передала ЖБК “Артилерист” або в оренду, або безкоштовно земельну діянку для будівництва масиву, – пояснює Юрій Мирошник.

За словами Юрія Мирошника, міжнародні організації готові профінансувати 70% вартості будівництва.

Із питанням ознайомився головний архітектор міста. Андрій Цимбал каже, у перспективі можуть виділити земельну ділянку у Корабельному районі, поблизу ТЦ “Таврія В”.

За генпланом там можна зводити блокові будинки на дві квартири – так звані таунхаузи. За приблизними підрахунками, врешті можна побудувати 240 квартир.

Для погодження виділення земельної діялнки наразі необхідний офіційний висновок управління архітектури, і лише потім земельна комісія зможе надати свої рекомендації.

Нагадаємо, бюджетна комісія Миколаївської міської ради планує створити перелік усіх пам’ятників міста, зазначивши найменування відповідних балансоутримувачів. Про це стало відомо під час засідання постійної депутатської комісії, 16 лютого.

Поширити:

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031