Фото: Миколаївська міська рада

Бюджетна комісія планує скласти список балансоутримувачів усіх пам’ятників Миколаєва

Бюджетна комісія Миколаївської міської ради планує створити перелік усіх пам’ятників міста, зазначивши найменування відповідних балансоутримувачів.

Про це стало відомо під час засідання постійної депутатської комісії, 16 лютого, повідомляє телеканал «МАРТ».

Депутат Андрій Янтар звернувся до начальника управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрія Любарова з питанням, хто є утримувачем пам’ятника Святому Миколаю у Каштановому сквері. За його словами, стан об’єкта перебуває у неналежному стані, що є неприпустимо для пам’ятника, котрий зображує покровителя міста.

Колегу підтримав депутат Володимир Топчий, котрий відзначив, що стан пам’ятника Героям Небесної Сотні теж викликає питання до його балансоутримувача і така ж ситуація є з цілим рядом подібних об’єктів культурної спадщини.

Юрій Любаров відповів, що згідно законодавства, відповідає за стан кожного пам’ятника його балансоутримувач. А також зауважив, що управління культури Миколаївської міської ради має на своєму балансі лише деяких з тих, що розташовані у місті.

Деякі перебувають на балансі КП, інші районних адміністрації, відомств та інші. Якщо ці пам’ятники будуть передані на баланс управління культури міськради, то ми зможемо нести за них відповідальність і клопотати про ремонт, якщо в ньому буде необхідність, — сказав Юрій Любаров.

У свою чергу голова бюджетної комісії Федір Панченко запропонування внести це питання до порядку денного наступного засідання, а також доручив управлінню культури підготувати список усіх пам’ятників, котрі розташовані у межах міста та зазначити назви їх балансоутримувачів.

Нагадаємо, 9 лютого, планово-бюджетна комісія Миколаївської міської ради ухвалила рішення звернутись до Нацполіції та суду, аби з’ясувати, чи законно використовують рідкісних птахів для фотосесій у центрі Миколаєва.

Як відомо, 9 лютого, бюджетна комісія Миколаївської міської ради схвалила встановлення нового світлофора у Миколаєві.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram