Фото: Юрий Мінін / Facebook

У Миколаєві демонтували пам’ятник Пушкіну

Пам’ятник Пушкіну демонтували вранці 21 травня.

У Миколаєві комунальні служби демонтували пам’ятник російському поету Олександрові Пушкіну. Першим про демонтаж пам’ятника повідомив у Facebook місцевий житель Юрій Мінін і опублікував фото з місця, де раніше стояв пам’ятник.

За інформацією видання “Факти”, демонтаж провели приблизно о 4-й годині ранку. Бронзову скульптуру прибрали за допомогою автокрана та відвезли в невідомому напрямку.

Увечері міський голова Олександр Сєнкевич написав у Telegram, що демонтаж проводили комунальні служби, а подальшу долю пам’ятника визначать після закінчення війни в Україні.

Друзі, спокійно, пам’ятник Пушкіну прибрали комунальні служби. Не потрібні нам зараз ніякі знесення чи вандалізм. Гарячих голів у нас вистачає, але наше головне завдання сьогодні – перемогти! Давайте на це спрямуємо усі сили. Після війни розберемося, що з ним робити, – прокоментував він.

Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь зазначив у Facebook, що місце цьому пам’ятнику – у краєзнавчому музеї.

Після нашої перемоги приймуться рішення, комплексно і зважено. Є вчені, старійшини, громадськість. Згадайте про них. Надумають – повернуть. Земляки, не ганьбіться за пам’ятниками. Перейменуйте нарешті Московську, закарбуйте імена Героїв, назвіть головний проспект (бульвар) на честь добровольців, – звернувся він до українців.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram