Фото з відкритих джерел

У Миколаєві барельєф Леніна поки ще не демонтують

Члени виконавчого комітету в п’ятий раз не підтримали питання часткового демонтажу пам’ятного знака Володимиру Леніну на проспекті Богоявленському у парку «Юність».

Про це йшлося 25 листопада на засіданні виконавчого комітету Миколаївської міської ради.

Як нагадав юрист міськради Євген Юзвак, рішення з цього питання члени виконкому мали прийняти ще в 2019 році, оскільки саме в лютому зазначеного року суд зобов’язав виконком його розглянути.

У свою чергу, член виконкому Олександр Трифонов ще раз нагадав про необхідність приділення уваги естетичному вигляду пам’ятника після демонтажу перед початком робіт.

Ми це питання розглядали вже неодноразово, і в останній раз ми говорили про те, що потрібно не просто знести ці елементи бо це буде просто потворність. Буде стояти один стіл і ніякого естетичного змісту у цього пам’ятника не буде. Потрібно довести це до логічного завершення. Дайте доручення управлінню культури, щоб була якась комбінація, і пам’ятник естетично нормально виглядав, – зауважив Олександр Трифонов.

Таким чином, після довгих дискусій Володимир Криленко дав доручення юрдепартаменту підготувати інформацію про подальшу долю проєкту з урахуванням того, що п’ять разів члени виконкому просто його не підтримали.

За результатами голосування, це питання не набрало потрібної кількості голосів. Проти проголосували 7 членів виконкому, утрималися – 4.

Нагадаємо, що нещодавно в Києві відкрили перший у світі пам’ятник полковнику УНР Петру Болбочану

Як раніше повідомлялось, в Україні зареєстрували національний рекорд за кількістю пам’ятників Шевченку за кордоном.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram