У Миколаївському музеї суднобудування і флоту презентували регіональний проєкт «Вогні Півдня. Люди-маяки»

У Миколаївському музеї суднобудування і флоту презентували результати першого етапу регіонального проєкту «Вогні Півдня. Люди-маяки». Ініціативна туристична і має на меті покращити бренд Миколаєва як столиці маяків України. На презентації побували наші кореспонденти, усі подробиці — у сюжеті.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Фотографії, картини, сувеніри та майстер-класи – усе поєднує одна тема — маяки Миколаївщини. Регіональний проєкт «Вогні Півдня. Люди-маяки» реалізували громадська організація «Центр навчання освіти і дорослих «Південь» та обласний музей суднобудування і флоту. Мета ініціативи — попри війну розвинути туристичний потенціал Миколаївської області і зробити її столицею маяків України.

Захід зібрав чимало поціновувачів мистецтва, у кожній залі було чути гомін та жваве обговорення художніх робіт і сувенірної продукції. Втілити ідею проєкту у життя допомогло управління з питань туризму та курортів Миколаївської обласної державної адміністрації. Тут переконані, Миколаївщина має розвиватися навіть у часи повномасштабної війни.

Проєкт «Вогні Півдня. Люди-маяки» великий і складається з кількох етапів. Далі його ініціатори проведуть конференцію, а пізніше — форум, присвячений маякам.

Під час презентації проєкту миколаївці мали змогу стати свідками ще однієї урочистої події — спецпогашення поштової марки та конверта. На ній теж зображено маяки Миколаївської області. До складу спеціальної комісії, яка проводила церемонію, увійшли представники громадськості, митці, народні депутати та перші особи області. Серед них і віце-президентка Національної туристичної організації Тетяна Чичкалюк.

До церемонії спецпогашення марки приєднався і народний депутат України Олександр Пасічний. Каже, через війну Миколаїв відомий у світі. Нині завдання містян — зробити все можливе, аби про нього знали не лише як про місто, що постійно обстрілюється ворогом, а і місто, яке живе і розвивається.

Тож туристичний Миколаїв дійсно є і ця сфера у місті та області розвивається навіть під час війни. Невдовзі спільними зусиллями громадськості та влади наш регіон має усі шанси стати справжньою столицею маяків України. Ну, а поки ці плани втілюються у життя, містяни можуть насолодитися красою Півдня на таких заходах.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram