На Миколаївщині затримали двох братів-близнюків, які викрали чоловіка, вивезли його в лісосмугу, катували, а потім пограбували. Подія сталася в одному з сіл Новокальчевської громади Одещини. Загалом правопорушники спричинили потерпілому матеріальну шкоду на суму понад 9 тисяч гривень. Правопорушників затримали на Миколаївщині. За скоєне їм загрожує до 10 років ув’язнення.
Про це йдеться у підсумковому випуску новин на телеканалі «МАРТ», 18 вересня.
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:
- на офіційному сайті телеканалу «МАРТ»;
- у Telegram-каналі «МАРТ»;
- на YouTube-каналі ТРК «МАРТ»;
- також дивіться нас у прямому ефірі.




