У Миколаївській області затримали братів-близнюків, які викрали і пограбували людину

На Миколаївщині затримали двох братів-близнюків, які викрали чоловіка, вивезли його в лісосмугу, катували, а потім пограбували. Подія сталася в одному з сіл Новокальчевської громади Одещини. Загалом правопорушники спричинили потерпілому матеріальну шкоду на суму понад 9 тисяч гривень. Правопорушників затримали на Миколаївщині. За скоєне їм загрожує до 10 років ув’язнення.

Про це йдеться у підсумковому випуску новин на телеканалі «МАРТ», 18 вересня.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: