ФОТО: Миколаївська міська рада

У миколаївській музичній школі № 8 завершують ремонт навчальних класів

У миколаївській дитячій музичній школі № 8, що розташована в мікрорайоні Ракетне Урочище, завершують ремонт.

Роботи проводили у навчальних класах на першому поверсі закладу. Оновлення торкнулись як внутрішньої частини будівлі, так і зовнішньої, повідомляє пресслужба миколаївської міської ради.

В одному крилі на першому поверсі відремонтували 8 класів. Зазначається, що тут замінили всю електромережу, встановили нові вікна та двері, відновили оздоблення стін та підлогу. Також відремонтували санвузол та облаштували вбиральню для осіб з інвалідністю.

Читайте також: Бюджетна комісія міськради погодила перелік об’єктів капремонту загальною сумою у ₴3 мільйона

Фактично, внутрішні ремонтні роботи на цьому об’єкті завершені. Навчальні класи вже можна наповнювати необхідними меблями та музичними інструментами. До кінця місяця маємо виконати і благоустрій території біля музичної школи, – розповів заступник міського голови Анатолій Петров.

Як пояснив Анатолій Петров, навколо фундаменту школи відремонтують відмостку, а на подвір’ї прокладуть доріжки. Також до кінця місяця мають замінити частину огорожі.

Нагадаємо, у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво» триває реконструкція будівлі закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 «Сонечко». 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram