У Миколаївській мерії розповіли, які комунальні підприємства планують підсилити у 2022 році

Перший віце-мер Миколаєва Віталій Луков анонсував, що у пріоритетах місцевого бюджету на наступний рік буде підсилити комунальні підприємства «Миколаївські парки» та «ДЕЗ “Пілот”» та сприяти завершенню розпочатих ними проєктів.

Про це йшла мова в ефірі телеканалу «МАРТ» під час програми «Діалог».

За словами Віталія Лукова, наразі в мерії провели перевірку проєктів, які перебувають в незавершеному стані. Він відзначив, що їх сума складає «десятки мільйонів гривень», тож тепер відбираються ті проєкти на яких максимально буде сконцентрований бюджет 2022 року.

Миколаїв зараз перебуває у не дуже виграшному становищі в плані благоустрою та санітарного стану. Тому максимально можливо бюджет буде сконцентрований на придбанні техніки та посиленні роботи двох комунальних підприємств. Це КП «Парки» та КП «ДЕЗ “Пілот”». Перше наразі візьме на баланс усі зелені зони Миколаєва. Це буде один відповідальний господар і місто даватиме йому гроші, аби утримувати зелені зони. Ці повноваження передаються і від районних адміністрацій. Друге — це КП «Пілот». Передбачається передача всіх дитячих спортивних майданчиків. Багато з них взагалі ні в кого не на балансі. Тому підприємство має забезпечити утримання та ремонт даних ділянок, — пояснив перший віце-мер.

Віталій Луков додав, що наступного року планують максимально посилити роботу обох комунальних підприємств. В мерії їх хочуть забезпечити технікою і необхідним реманентом, а також виділити гроші на утримання штату.

Нагадаємо, в жовтні у Заводському районі міста відновили один дитячий і три спортивних майданчики. Поточні та капітальний ремонт провела адміністрація перед передачею об’єктів дозвілля на баланс комунальному підприємству «Пілот».

Як відомо, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич повідомив, що 2022-й рік стане роком генерального прибирання в місті. В місті планують закупити велику кількість сміттєвих контейнерів і додаткові автомобілі для збору сміття.

Поширити:

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031