У Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв  провели івент для абітурієнтів

Днями у Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв  відсвяткували День Європи. Такі тематичні івенти щомісяця проводять для абітурієнтів, аби дати можливість вступникам обрати майбутню спеціальність та спробувати себе у чомусь новому. Наші кореспонденти побували на цьому святкуванні, тож усі подробиці далі. 

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Вікенд по-європейськи: у стінах Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв студенти разом з абітурієнтами та їхніми батьками відсвяткували День Європи. Цьогоріч вирішили відмовитись від звичайного дня відкритих дверей, натомість організовують цікаві тематичні івенти для вступників.

У внутрішньому дворі закладу студенти та викладачі створили локації в німецькому, французькому та українському стилі. Кожна з них представляла окрему спеціальність навчального закладу, а в абітурієнтів була змога випробувати свої сили та показати уміння.

Микита – студент 4 курсу спеціальності готельно-ресторанний бізнес.  На заході хлопець разом з однокурсницею розповіли абітурієнтам чимало цікавих фактів про французькі сири.

Такі заходи в університеті проходять з березня раз на місяць. Щоразу івент збирає до 50 майбутніх студентів. Окрім цікавих лекцій та розповідей про різні спеціальності, організатори також влаштовують різноманітні конкурси для молоді.

Кирило розповідає: планує вступити саме у цей заклад, адже впевнений, тут не буде нудних пар та лекцій. Навпаки, навчання стане максимально легким та цікавим, особливо якщо обрати спеціальність до душі.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:

  • на офіційному сайті телеканалу «МАРТ»;у Telegram-каналі «МАРТ»;на YouTube-каналі ТРК «МАРТ»
  • Поширити:

    Share on facebook
    Facebook
    Share on telegram
    Telegram