У миколаївській багатоповерхівці, що горіла 7 травня, шукають винного: жителі підозрюють сусіда

До редакції телеканалу «МАРТ» звернулися жителі багатоповерхівки по вулиці Космонавтів, де уночі 7 травня сталася пожежа. На думку мешканців будинку винен чоловік, який живе в квартирі на другому поверсі, де й сталося займання. Розібратися у ситуації та звернути увагу на проблему, спробували наші кореспонденти. Подробиці у сюжеті.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

7-ме травня, перша година ночі, у Миколаєві на вулиці Космонавтів в одній з багатоповерхівок горить квартира на другому поверсі. На виклик мешканців будинку прибувають рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій. Із задимленого приміщення вдається врятувати четверо людей, ще трьох евакуйовано. Минає близько півгодини і пожежу успішно ліквідовано на площі 10 квадратних метрів. Згодом виявляється, що це вже не перший інцидент з вогнем цього вечора у даній квартирі. Євген Сергєєв живе на першому поверсі, розповідає, кількома годинами раніше була ще одна надзвичайна ситуація поверхом вище.

Вже після опівночі ситуація повторюється, та цього разу вогонь і задимлення повністю охопили квартиру на другому поверсі. На записі з камер відеоспостереження зафіксовано момент, як сусід Євгена зверху спершу намагається повідомити інших мешканців про пожежу, потім відбувається метушня і паніка, а вже невдовзі після дзвінка на лінію «101» з’являються вогнеборці. Також на місце прибули правоохоронці, завдання яких з’ясувати і зафіксувати всі обставини події, що трапилася. Хоч пожежу вдалося вчасно потушити, втім люди були занепокоєні, аби біда не сталася знову.

Інші жителі багатоповерхівки кажуть, це не поодинокий випадок. Якщо ж пожежа сталася вперше, то квартирні потопи вже траплялися декілька разів. Також на мешканця горілого помешкання скаржаться через часті порушення спокою, ігнорування комендантської години, шумні вечірки та інші приклади незадовільної поведінки.

Почувши думки людей наша знімальна група спробувала отримати коментар самого мешканця квартири, де сталася пожежа. Однак після дзвінка у двері нам не відчинили. Запитавши у сусідів чи можна з ним зв’язатися по телефону, почули відповідь, що він у нього відсутній. Проте поділилися контактами його матері. Після кількох викликів жінка підняла слухавку і погодилася поспілкуватися з нами під запис.

Через пожежу, її гасіння та послідовні наслідки пошкоджень зазнали щонайменше три сусідські квартири на різних поверхах. Євген показує своє житло і майно, які постраждали найбільше. Тієї ж ночі чоловік травмував руку.

Зараз Євген з родиною вимушені проживати за іншою адресою. У вільний час разом з дружиною і сином вони наводять лад після подій ночі з 6-го на 7-ме травня. Чоловік запевняє: все відновлять. Просить лише, аби відповідні служби та органи вжили необхідних заходів, щоб такого більше не повторилося.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram