У Миколаєві за кошти Громадського бюджету видали унікальну книжку для соціальної роботи з дорослими

У Миколаєві коштом громадського бюджету видали унікальну книжку для соціальної роботи з дорослими. Над її створенням працював колектив авторів з усієї України. Видання містить унікальні дослідження і практичні напрацювання, аналогу яким немає в нашій країні.

Про це йдеться у сюжеті ТРК «МАРТ».

Автор ідеї та головний натхненник проєкту «Академія життя: Life skills», в рамках якої і була видана книжка – Олена Пєхота. Назву «Технології освіти дорослих» видання отримало не випадково, адже основна мета – познайомити дорослих людей з основними життєвими навичками, які науковці поділили на 8 основних груп. В той час, як самих навичок близько 150-ти.

На написання книжки пішло півроку, а от підготовча робота тривала понад 5 років, — розповіла Олена Пєхота.

Подібної книжки в Україні, що стосувалася б розвитку життєвих навичок дорослих, до сьогодні не існувало, каже авторка проєкту. Над її створенням працювали спеціалісти і науковці з різних куточків країни.

Наклад видання 100 екземплярів. В першу чергу її отримують працівники департаменту соціального захисту населення, які працюють з літніми людьми. Однак, запит на книжку перевищує пропозицію, відзначила авторка.

За її словами є запити на отримання екземпляру книги від університетів інших обласних центрів України. Наприклад з Тернополя та Хмельницького. Можливо, з огляду на попит в найближчому часі видання стане доступним у електронному вигляді.

Нагадаємо, Громадська рада з освіти дорослих спільно з департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради впроваджують спільний проект під назвою «Академія життя: life skills – 2021».

Як відомо, в середині жовтні у Центральній міській бібліотеці ім. Марка Кропивницького презентували нову книгу миколаївського кіборга, захисника Донецького аеропорту Олександра Терещенка – «Життя після 16:30. Сім років потому». Реальні епізоди з життя воїна, його роздуми та емоції знайшли відображення на сторінках оповідань.

Раніше повідомлялося, за даними соцопитування 61% миколаївців підтримують українську мову в публічному просторі.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram