У Миколаєві визначили чемпіона відкритої зимової першості з футболу «8х8»

У Миколаєві визначили чемпіона відкритої зимової першості з футболу «8х8». Про сам турнір, його організацію та плани на майбутнє від Асоціації футболу Миколаєва дивиться далі.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Відкрита зимова першість з футболу минулої неділі завершилась у нашому місті. Ми вже розповідали про турніри під егідою асоціації футболу Миколаєва одинадцять на одинадцять та п’ять на п’ять, що наразі тривають, сьогодні черга розповісти про чемпіонат формату вісім на вісім.

Тепер про формат футболу вісім на вісім. На відміну від великого футболу наразі всеукраїнських професійних змагань з цього виду немає, але дивлячись на те як стрімко набирає популярності футбол вісім на вісім такі змагання обов’язково будуть.

У наш надскладний час такий формат футболу є дуже зручним. Навіть щоб давати можливість тим хто нас захищає трохи відволіктись від щоденної важкої героїчної праці. Наприклад команда що представляє Державну службу з надзвичайних ситуацій херсонської області стала однією з кращих в цих змаганнях. Організатори вдячні «Рятівникам» за участь у першості, а представники херсонської команди в свою чергу подякували за можливість знов повернутись на футбольне поле.

Команда Херсонського гарнізону ДСНС якщо буде можливість продовжить приймати участь у турнірах в Миколаєві. Ну а наразі Бронзові медалі у вищій лізі зимової першості в таких умовах це чудовий результат.

За золоті нагороди в останньому турі  змагались команди Васт та Шевченкове. Васту достатньо було зіграти внічию, а от Шевченкове потребувало лише перемоги. І Команда яку очолює Євген Ващенко розуміючи це грала першим номером, мала багато моментів щоб забити але не пощастило. При цьому Васт у своїх контратаках зміг відзначитись двічі. 2:0 перемога фк Васт, а з нею і золоті медалі першості. Шевченкове отримали сріблоДалі була церемонія нагородження. Відзнаки кращім гравцям першості та кубки призерам вручали Перший заступник Асоціації футболу Миколаївської області Олександр Балакін, Станіслав Тепляк та Віце-президент Асоціації футболу Миколаєва Сергій Проданюк який також поділився своїми враженнями від турніру.

Сергій Романович підтримував миколаївський футбол і до початку повномасштабного вторгнення  не перестає це робити і зараз коли незважаючи на всі складнощі це також дуже важливо.

Зимовий чемпіонат завершився. А Асоціація футболу Миколаєва вже планує нову першість. Олександр Мунч каже що кількість учасників збільшиться. Команди одразу будуть розділені на ліги від третьої до першої у кожній планується по сім вісім команд. І звісно команда функціонерів що опікуються форматом вісім на вісім і робить такі чемпіонати можливими.

Вісім на вісім, великий футбол, міні- футбол потрохи відновлюються змагання і у юних футболістів. Перший заступник Асоціації футболу Миколаївської області Олександр Балакін на завершення розповів про дитячий турнір що наразі розпочався у нашому місті.

Про дитячі змагання ми обов’язково розповімо наступного разу. Також продовжимо слідкувати і за новими матчами під егідою асоціації футболу Миколаєва.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram