Сьогодні, 27 січня, миколаївці приєдналися до меморіальних заходів на згадку про загиблих внаслідок Голокосту.
Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.
Віце-мер Анатолій Петров, керівництво Миколаївської області та співробітники виконавчих органів міської ради зібралися біля пам’ятного знаку миколаївцям-жертвам Голокосту. Учасники заходу вшанували пам’ять жертв тих подій та поклали квіти до меморіалу.

Нагадаємо, 30 вересня 2021 року, в селі Богданівка, що на Вознесенщині Миколаївської області відбувся мітинг пам’яті жертв Голокосту на місці табору смерті, де загинуло близько 54 600 євреїв з Одеської, Вінницької, Миколаївської областей, а також сусідньої Румунії.




