У Миколаєві відкрили інформаційно-консультаційний центр прилаштування безпритульних тварин

У Миколаєві відкрили інформаційно-консультаційний центр прилаштування безпритульних тварин. Відтепер тут можна дізнатися усе про стерилізацію, вакцинацію та чіпування своїх домашніх улюбленців, а ще у будь-який час приїхати і обрати чотирилапого товариша без породи.

Про це повідомляє кореспондетнка телеканалу «МАРТ».

Ініціювали створення інформаційно-консультаційного центру комунальне підприємство «Центр захисту тварин», товариство з обмеженою відповідальністю «Чотири лапи Україна» та зоозахисна громадська організація «Фенікс». Підтримав ідею і Департамент житлово-комунального господарства. У всіх спільна мета – дати прихисток безпородним собакам та допомогти тваринкам знайти новий будинок.

Зараз близько 30-35 тварин щомісяця знаходять своїх нових господарів. Ми сподіваємося, що завдяки цьому центру вдасться ще більшій кількості людей розповісти, що ми є, що обрати собачку можна на комунальному підприємстві «Центр захисту тварин» або в офіційних волонтерів, які співпрацюють з зоозахисною громадською організацією «Фенікс», – каже голова громадської організації Олена Бардан.

У новому центрі можна не лише знайти нового друга, а й безкоштовно чіпувати, стерилізувати та вакцинувати своїх домашніх улюбленців. Такі процедури тут проводитимуть щотижня.

Ви можете звернутися до центру, дізнатися все про тварин, які зараз перебувають у центрі захисту, домовитися про ветеринарний огляд і ознайомитися з міською Програмою поводження з котами і собаками та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами, – зазначив директор департаменту житлово-комунального господарства Сергій Коренєв.

При «Центрі захисту тварин» за кошти «4 лапи Україна» відкрили ще й клініку. В ній щепитимуть безпородих тварин. Через роботу інфоцентру хочуть змінювати і ставлення миколаївців до безпритульних собак і котів.

В Європі це тренд – взяти собі тварину з вулиці або з притулку. Ми дуже сподіваємося, що таким чином зможемо досягти ще вищого рівня прилаштувань і сформуємо у миколаївців гуманне ставлення, – прокоментувала директорка ТОВ «Чотири лапи Україна» Олександра Лісчишина.

Цього ж дня у Каштановому сквері провели вже традиційну виставку безпородних собак «Щастя не має породи». 10 чотирилапих знайшли свої домівки, а нові господарі отримали усю необхідну інформацію для дбайливого догляду за новим другом.

Нагадаємо, собака Капітошка стала героєм-рятувальником року.

Раніше повідомлялося, у Туреччині собака шість днів з ранку до вечора чекала свого хазяїна біля лікарні.

Поширити:

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930