«Не панікуй! Готуйся»: у Миколаєві відбувся вишкіл з надання першої домедичної допомоги

У Миколаєві відбувся вишкіл з надання першої домедичної допомоги для цивільного населення. Захід організували у рамках всеукраїнської кампанії «Не панікуй! Готуйся» Штабу Оборони, за підтримки «Національного Корпусу», ГО «Асоціації учасників та інвалідів АТО» та ВПК «Авангард».

Про це повідомляють у Telegram-каналі «Штабу захисту Миколаївщини».

Під час вишколу присутні розділилися на три групи. Частина навчалася як правильно самостійно накладати джгут і медичний турнікет під час бою, інші – як евакуювати пораненого під час надзвичайної ситуації. Для тих, хто вперше прийшов на вишкіл, провели окреме базове заняття.

Продовжаться заняття наступного тижня – анонс буде розміщений на сторінках Миколаївського «Національного Корпусу» у соцмережах.

Зауважимо, що у Києві всеукраїнська кампанія «Не панікуй! Готуйся!» стартувала з масштабного вишколу. Головним завданням є навчити та покращити рівень підготовки цивільного населення у разі можливого наступу російського агресора.

Нагадаємо, у квітні 2021 року відбулася презентація координаційно-підготовчого об’єднання «Штаб Захисту Миколаївщини», до якого увійшли ветеранські та національно-патріотичні організації. Ініціаторами створення штабу виступив «Національний Корпус» у Миколаєві.

Як відомо, підрозділ спеціального призначення «АЗОВ» оголосив набір до своїх лав новобранців.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram