Фото: «Національний корпус»

Миколаївські патріотичні організації та ветерани створили «Штаб Захисту Миколаївщини»

30 квітня, відбулася презентація координаційно-підготовчого об’єднання «Штаб Захисту Миколаївщини», до якого увійшли ветеранські та національно-патріотичні організації. Ініціаторами створення штабу виступив «Національний Корпус» у Миколаєві.

Їх підтримали ветеранські й патріотичні організації та спілки, повідомляють у прес-службі «Нацкорпусу».

В ході презентації новоствореного об’єднання обговорювалися різні питання: дії штабу у разі повномасштабного вторгнення військ РФ, проведення підготовки в рамках мобілізації «Миколаївські Резервісти», співпраця ветеранських і національно-патріотичних організацій з органами влади, а також координація між громадськістю, силовими структурами та територіальною обороною.

Фото: «Національний корпус»

За словами керівника Миколаївського Національного Корпуси Микити Плєханова, штаби будуть займатися координацією та підготовкою особового складу для організації територіальної оборони.

Завдання штабу полягає в безпосередній комунікації з активними громадянами, громадськими та ветеранськими організаціями, волонтерами, військовими частинами та іншими спеціалізованими державними структурами. Також проведення спільних тренувань, спеціалізованих курсів і зборів, — зазначив Плєханов.

Фото: «Національний корпус»

Подібні координаційні штаби вже створені у Харкові та Одесі. Таким чином розвиток подібних штабів дозволить створити чітку відпрацьовану схему взаємодії у разі повномасштабного наступу країни-агресора у кожному регіоні, систему проведення швидкої мобілізації, якісну підготовку членів тероборони та цивільного населення.

Фото: «Національний корпус»

Нагадаємо, Громадська організація «Асоціація учасників та інвалідів АТО» і «Національний корпус Миколаїв» провели в суботу, 24 квітня неофіційні збори резервістів.

Раніше повідомлялось, у суботу, 10 квітня, в Парку Перемоги миколаївські патріотичні організації та військові у резерві організували навчання резервістів.

Як відомо, 30 березня, Верховна Рада ухвалила ініційований президентом закон №3553, який має на меті реформувати систему військових комісаріатів та дозволяє призивати без мобілізації резервістів у випадку “особливого періоду”. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram